Çubuk Çilingir Anahtarcı

Çubuk Çilingir Anahtarcı

Ankara Çubuk Çilingir Anahtarcı olarak hizmet veren firmamız üstün kalite ekip ve ekipmanlarımız ile 7/24 çubuklu hemşerilerimize çilingir, anahtar, çelik,cam,alüminyum ve pimamen kapı hizmetleri vermekteyiz .

Çubuk Çilingir Anahtarcı Yetkili Servisler

Çubuk Kale Kilit Özel Servisidir. Kale kilit ürünlerinin satış, bakım ve onarımını yapmaktadır. Sadece kale kilit değil kale kapıları için de çilingir ve arıza servisimiz bulunmaktadır. Kale kilit ürünleri Gnc- sn ve Kale 5 anahtarlı bilyalı silindirler, gömme kilitler vb. ürünler elimizde mevcuttur.

Firmamız mul-t-lock, yuma kilit, yale kilit, masterlock firmalarının özel yetkili satış servisidir.

Çubuk Kapı Açma hizmetimiz mevcut olup kapı açma, kapı göbek değişimi gibi hizmetler için firmamızı arayabilirsiniz. Çubuk Mahallesi Kilit Değişimi yapmaktadır. Çubuk Mahallesi Kasa Çilingir hizmeti vermektedir. Her marka kasa için çilingir servisimiz mevcut olup kasa çilingir için ister şifreli isterse anahtarlı hiç farketmeksizin her çeşit kasa için çilingir servisi sağlamaktayız.

Çubuk Oto Çilingir hizmeti vermektedir. Oto çilingir araçlar için çilingir servisi sağlamakta olup araç kumanda kopyalama, kumanda yedekleme, anahtar kopyalama, anahtar yedekleme hizmetleri sunmaktadır. Araçlarda bulunan immobilizer sistem araç için güvenlik sistemidir. İmmboilizer sistem iki parçadan oluşmaktadır. bu parçalardan kaputun içinde bulunmaktadır. Bir diğer parça ise araç anahtarlarında bulunan ufak çiptir. Bu çip herhangi bir darbe sonucu bozulmaya çok meyillidir. Araç anahtarınızın alacağı herhangi bir darbe sonucu çip bozulur ise aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir.  Bu sebeple araç anahtarınızı yedekletmenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

kale servisi
Beytepe Kale Kilit Özel Servisi
yale servisi
Beytepe Yale Kilit Servisi
merter servisi
desi servisi
multlock servisi
Beytepe Mul-t-lock Yetkili Servisi
cisa servisi
kaba servisi
mottura servisi

Çubuk çelik kapı tamiri hizmetide vermektedir. Çelik kapıların içi boş olduğu için zamanla kilit paslanma yapmaktadır. Bu sebeple çeik kapılarınız için bakım hizmetimiz mevcuttur. Çelik kapı arızaları için tamir servisimiz mevcut olup cam kapı tamiri de yapmaktayız.

Çubuk cam kapı tamiri olarak ortaya çıkabilecek dört arıza tipi vardır ve firmamız bu dört arızayı da karşılamaktadır.  Bu arızalar menteşe , kapı kolu , kapı motoru ve cam tamiri arızasıdır. Aynı zamanda cam kapı hidroliği ve cam kapı pompası için arıza servisimiz mevcuttur.

Çubuk Pimapen Tamiri olarak da hizmet veren firmamız kışın özellikle pencerelerinize soğuk girmemesi için kışlık bakımlarının yapılması gerektiğinş unutmayalım . Yağmur sularının girmemesi için çubuk pimapen tamiri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Çubuk Çilingir 7/24 acil çilingir servisi ile hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara Çubuk’un tüm mahallerinde çilingir kaliteli ve güvenli hizmeti ile sertifikalı bir çillingir firmasıdır.

Mul-t-lock Kilit Servisi, Çubuk Çelik Kapı Tamiri, Çubuk Cam Kapı Tamiri